Мъжко горнище анцуг Adidas FBIRD TT
Еволюция на икона. Това яке на пистата на adidas Firebird запазва външния вид на корените си, но го завърта с рециклирани материали. Яка изправена. Контраст на 3 ивици. Блестящ трико. Бандата е тук на тази класика.
Този продукт е направен от Primeblue, високоефективен рециклиран материал, произведен частично от Parley Ocean Plastic.
- Редовно прилягане
- Пълен цип със стойка яка
- 100% рециклиран полиестерен трико
- Тежка материя
- Предни джобове с цип
- Оребрени маншети и подгъв
- Цвят на продукта: Crew Blue
Ние, от SportFaster се стремим към бързина и професионализъм при доставката на Вашите поръчки, затова ползваме услугите на куриерска фирма “Еконт Експрес”.
Доставяме до всяка точка на България в рамките на 1-2 работни дни. Може да получите пратката си до точно посочен от Вас адрес (независимо дали домашен или служебен) или до офис на „Еконт Експрес“ в съответното населено място. Този срок може да бъде удължен по време на по-натоварени кампанийни периоди, национални празници или лоши метеорологични условия.
Цената на доставката до офис на Еконт е около 6-8лв., а до Ваш личен адрес се оскъпява с около 2лв. Посочените цени са ориентировъчни.
Куриерската услуга за връщането към нас е за сметка на клиента!
За Ваше удобство и за максимална коректност всяка поръчка се изпраща а с опция “Преглед и тест”, без значение на каква стойност и от колко артикула се състои тя. Това Ви дава възможност да пробвате и добиете по-ясна представа за продукта в момента на получаването му. В случай, че не Ви стане или не го харесате, можете да го откажете веднага на куриера.
Стойността на поръчката се заплаща на куриера в брой или на ПОС терминал при получаване на пратката (наложен платеж),